Uspješno si prijavljena na stranicu!

Izaberi svoj tjedan trudnoće i saznaj novosti i zanimljivosti skrojene za tebe ...Sakrij tjedan trudnoće

Nuspojave vaginaleta

Pitaj doktora
A- A A+ Ispiši
Objavljeno u rubrici: Pitaj doktora

Pitanje:

Poštovani, da ne otvaram novu temu, nadovezala bih se na ovu. Naime bila sam kod ginekologinje, papa test mi još nije gotov no ona mi je dala vaginalete Vivag, nakon što sam stavila prvu, bilo je sve ok, no nakon druge došlo je do crvenila, otečenosti i svrbeža... Također ima i bijelog iscjedka (što bi mogao biti i posljedica topljenja vaginalete) Moje pitanje je, da li da nastavim koristit Vivag (trenutno sam na 5-oj tableti) ili ne... nisam sigurna jeli normalno da su takve nuspojave korištenje i strah me je da nije kakva alergija ili nesto slično.. I jos jedno pitanje, sto se tiče partera, ginekologinja nije nista spominjala za njega pa da li on treba obaviti kakve pretrage ili se mazati sa kakvom kremom!?

Odgovor:

Sve simptome koje ste naveli upućuje na uplau rodnice, svakako se javite ginekologu zbog ciljanog uzimanja obriska i određivanje ciljane terapije za vas oboje !!!

Prijavi se ili registraraj na portal Trudnica.hr

Registriraj se
Pratite nas na Facebooku
Izdvajamo: