Splitsko rodilište

Splitsko rodilište

PostPostao/la Lyn » 13 lis 2013, 21:33

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/potr ... 06915.html

ajme danas citam iskustvo ove zene u splitskom rodilištu
'...priča žene koja je doživjela tešku psihičku, ali i fizičku traumu u splitskom rodilištu. Koja niti nakon 9 mjeseci nije dobila odgovor – zašto je njezina uredna trudnoća završila najgorim ishodom – smrću djeteta, koje je sama i rodila, te pr(e)oživjela i kiretažu. Bez ikakvih lijekova. Uz teško shvatljivo ponašanje prisutnih liječnika. Zbog svih drugih žena odlučila je priču podijeliti s javnošću, zbog svog izgubljenog dječaka za kojeg njegova seka vjeruje da je - ‘zvjezdica na nebu’.'

ajme ajmeee, ima li tko da je rodio u Splitu da podijeli svoje iskustvo... :?:
Lyn

Re: Splitsko rodilište

PostPostao/la Olgica_Volgica » 14 lis 2013, 21:12

ovo je prejezivo...
Olgica_Volgica

PostPostao/la marita » 16 lis 2013, 13:11

ja sam oba puta rodila u Splitskom novom rodilištu...drugo prije četri i po mjeseca....bila sam nažalost i na patologiji trudnoće i naravno na babinjačama...ovo što je žena napisala je u biti tako...ali još gore te neke propuste osoblja proživite ako vam je traumatičan porod i ishod...međutim ima i krasnih likara i sestara al loše iskustvo odmah pobije dobro....
marita

PostPostao/la Olgica_Volgica » 16 lis 2013, 21:22

marita napisao:ja sam oba puta rodila u Splitskom novom rodilištu...drugo prije četri i po mjeseca....bila sam nažalost i na patologiji trudnoće i naravno na babinjačama...ovo što je žena napisala je u biti tako...ali još gore te neke propuste osoblja proživite ako vam je traumatičan porod i ishod...međutim ima i krasnih likara i sestara al loše iskustvo odmah pobije dobro....

strašno...i onda jos ako covjek nije covjek...u takvim trenucima...koma :cry:
Olgica_Volgica

PostPostao/la mare1986 » 22 pro 2013, 15:05

da se i ja nadovezem na splitsko rodiliste,svi imaju drugacije iskustvo,meni osoba bliska je rodila tamo i kaze da joj je bilo odlicno i osoblje i doktori,sestre jednostavno nemaju vremena obac sve rodilje jer je jedna sestra na cijeli kat,znaci na 10 rodilja.kad su rodilje normale i ne zanovjetaju,a ima takvih,onda su i one bahate :? tako da neznam treba to sve istrpit najbolje moguce :)
mare1986

PostPostao/la Olgica_Volgica » 26 pro 2013, 16:16

mare1986 napisao:da se i ja nadovezem na splitsko rodiliste,svi imaju drugacije iskustvo,meni osoba bliska je rodila tamo i kaze da joj je bilo odlicno i osoblje i doktori,sestre jednostavno nemaju vremena obac sve rodilje jer je jedna sestra na cijeli kat,znaci na 10 rodilja.kad su rodilje normale i ne zanovjetaju,a ima takvih,onda su i one bahate :? tako da neznam treba to sve istrpit najbolje moguce :)

pa da, i one su ljudi i imaju dobar ili loš dan...treba samo slušati što si kaže...
Olgica_Volgica

Vrati se na: Iskustva s poroda